Qubino Smart Meter Accessory IKA232-20/230 V
vare nr.: #BGTH01-030 046 833 000
    produkt er ikke længere tilgængeligt
    varen er ikke på lager
    af varen på lager
    Sendes så snart vi har den på lager
    Mails svares ca efter 5 timer, nu.
    0% fortryder sit køb.
    Fremragende NPS score 79
    >IKA232-20/230 V - Contactor
    Ordering code: 030 046 833 000
    Voltage: 230V ± 10%, 50-60Hz
    Current: 32A, 2 pole