Qubino Qubino Smart Meter Accessory BICOM432-40/230 V
vare nr.: #BGTH01-30074038
vare nr.: #BGTH01-30074038
    produkt er ikke længere tilgængeligt
    Gratis fragt
    varen er ikke på lager
    af varen på lager
    Sendes så snart vi har den på lager
    Mails svares ca efter 5 timer, nu.
    0% fortryder sit køb.
    Fremragende NPS score 79
    >BICOM432-40-WM1 Bistable Switch
    Ordering code: 30.074.038
    Voltage: 230V ± 10%, 50-60Hz
    Current: 32A, 4 pole